O firmie

Fabryka Mebli CZART to firma z wieloletnimi tradycjami. Istniejemy na rynku od 30 lat. Przez ten czas udało nam się ugruntować swoją pozycję na rynku meblowym.


Specjalizujemy się w produkcji stylizowanych mebli z drewna dębowego, olchowego i bukowego w których przeważa masyw (całe fronty oraz niektóre wykończenia są wykonane z litego drewna). Oferujemy meble w szerokiej gamie wzorów i wybarwień. Coraz częściej idąc naprzeciw wymganiom klientów wykonujemy projekty indywidualne takie jak zabudowy barów wyposarzenia restauracji itp.


Odbiorcami naszych wyrobów są sklepy meblowe z całego kraju, które coraz częściej chcą w swojej ofercie mieć meble trwałe i z charakterem.


Zapewniamy ciągłe i szybkie dostawy własnym transportem, materiały handlowe (katalogi, próbniki), doradztwo naszych przedstawicieli handlowych.


Firma CZART posiada pawilon ok. 10 tyś m/2 w którym oferuje bardzo duży wybór mebli wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oferujemy też wyroby własnej produkcji, w związku z tym istnieje możliwość wykonania mebli praktycznie na każde życzenie kupującego.


Bardzo pomocne w wyborze jest to, że można zobaczyć w naszym pawilonie propozycje aranżacji przykładowych pokoi. Nasi konsultanci chętnie pomogą państwu w wyborze mebli. Istnieje możliwość dojazdu naszego pracownika do domu klienta w celu pomiarów i doradztwa. Oferujemy również dużo dodatków do wyposażenia wnętrz typu : porcelana, szkliwo, lustra, obrazy olejne i tanie reprodukcje, narzuty na łóżka i wiele innych drobiazgów, które upiększą Twoje mieszkanie.
U nas można wynegocjować rabat oraz transport gratis. Często też można trafić na atrakcyjne promocje.