FAQ

Z jakiego drewna zrobione są krzesła?
Krzesła robione są w standardzie z drewna bukowego. Jest możliwość zrobienia krzeseł dębowych. Krzesło o z numerem "18" standardowo jest dębowe.

Czy produkujecie tylko meble stylowe, na stronie pokazane są tylko meble stylowe?
Na chwilę obecną fabryka mebli Czart produkuje tylko meble stylowe.

Czy można zamówić krzesła w innej tapicerce, niż proponujecie na swoje krzesła?
Nasze krzesła mogą być tapicerowane materiałem klienta. Można zadzwonić i zapytać ile tapicerki potrzeba na daną liczbę krzeseł.

Z jakiego rodzaju skóry są wykonywane komplety wypoczynkowe i czy wypoczynki waszej produkcji można zamawiać w dowolnym kolorze skóry?
Do produkcji skórzanych kompletów wypoczynkowych nasza fabryka mebli używa tylko skóry licowej produkcji włoskiej. Paleta kolorów z jakich wypoczynki skórzane mogą być wykonane obejmuje około 20 barw.

Dowiedziałam się, że wasza fabryka mebli produkuje komplety wypoczynkowe ze skóry w bardzo atrakcyjnych cenach. Czy w związku z tym są wykonane gorzej, niż inne?
Nasze wypoczynki ze skóry w niczym nie odbiegają od produktów innych firm. Wręcz przeciwnie - używamy tylko sprawdzonych skór, a nasze stelaże są dębowe, lub dębina mieszana z MDF.

Spodobał mi się system kasztelan z oferty waszych mebli stylowych. Z czego jest wykonany?
Nasza fabryka mebli produkuje meble stylowe "Kasztelan" od początku istnienia zakładu. Są to meble wykonane z dębu. Dębowe meble stylowe mają swój niepowtarzalny urok i przez wiele lat cieszą oko miłośników pięknych wnętrz.

Jakie krzesło proponuje wasza fabryka mebli do systemu "Neron"?
System Neron to meble stylowe, więc krzesło musi być odpowiednio dobrane. My proponujemy krzesło nr. 63.

Czy można zamówić nietypowe stoły i ławy?
Co do wymiarów to prawie każdy stół jak i każda ława może mieć delikatnie zmienione wymiary. Jednak w sprawie nietypowych wymiarów stołów i ław prosimy o kontakt telefoniczny.